Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/27 Grudnia
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
57
A
7
8
9
39
A
10
11
56
AG
12
13
56
A
14
15
57
O
16
17
18
09
O
19
20
02
A
21
22
23
02
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn