Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kaźmierz/Storczykowa
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
47
A
6
53
7
8
9
10
02
A
11
32
A
12
13
14
51
A
15
16
58
A
17
18
09
O
19
20
49
K
21
22
23
51
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn