Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tatrzańska
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
31
7
8
9
13
10
11
30
G
12
13
30
14
15
31
K
16
17
43
K
18
19
36
20
21
22
36
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
G - Kurs skrócony do pętli: Góra