Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Smochowice
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
33
A
7
8
9
15
A
10
11
32
AG
12
13
32
A
14
15
33
O
16
17
45
O
18
19
38
A
20
21
22
38
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn