Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
835
Golęcińska
kierunek:
Kiekrz
4
58
5
38
6
58
7
33
8
53
9
23
53
10
53
11
28
12
58
13
14
15
16
49
17
18
43
19
13
20
13
21
28
R
22
48
R
R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy