Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
886
Bytyń/
kierunek:
Pólko/
6
05
BS
7
09
SG
8
9
10
11
12
26
S
13
14
36
SP
15
16
06
S
17
26
BS
B - Kurs skrócony do przystanku: Bytyń
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej. Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
G - Kurs z wjazdem na przystanki: Gaj Wielki/Osiedlowa i Witkowice
P - Kurs skrócony do pętli: Piersko/Rolna