Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
905
Złotniki/Złotnicka
kierunek:
Chludowo/Szkoła
5
27
6
14
59
7
27
46
T
8
32
9
06
10
11
12
52
13
14
02
53
15
53
16
17
08
18
19
14
20
21
22
23
02
T - W dni nauki szkolnej kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/TAEiS