Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Brzezie Zakładowa
kierunek:
Sudół Pętla
5
25
6
25
7
25
8
25
9
25
10
25
11
25
12
25
13
25
14
25
A
15
25
16
17
25
L
18
19
25
20
21
25
A
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
A - Kurs do przystanku pl.Konstyt.3 Maja Ocicka10