Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Dębicz
kierunek:
Sudół Pętla
5
28
6
28
7
28
8
28
9
28
10
28
11
28
12
28
13
28
14
28
15
28
16
28
17
28
18
28
L
19
28
20
28
21
28
22
13
B
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
B - Kurs do przystanku pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka