Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Kamieniok
kierunek:
Sudół Pętla
5
30
6
30
7
30
8
30
9
30
10
30
11
30
12
30
13
30
14
30
15
30
16
30
17
30
18
30
L
19
30
20
30
21
30
22
15
B
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
B - Kurs do przystanku pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka