Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
12
pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka
kierunek:
Sudół Pętla
5
43
6
43
7
43
8
43
9
43
10
43
B
11
43
12
43
13
43
14
43
15
43
16
43
17
43
18
43
L
19
43
20
43
21
43
22
28
B
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
B - Kurs do przystanku pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka