Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Brzeska Mysliwca
kierunek:
Sudół Pętla
5
20
6
20
7
20
8
20
9
20
10
20
11
20
12
20
13
20
14
20
15
20
16
20
17
20
18
20
L
19
20
20
20
21
20
22
05
B
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
B - Kurs do przystanku pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka