Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Brzezie Zakładowa
kierunek:
Sudół Pętla
7
50
8
9
10
10
11
40
12
13
20
14
15
20
16
50
17
18
20
L
19
20
10
21
30
A
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
A - Kurs do przystanku pl.Konstyt.3 Maja Ocicka10