Sobota
Niedziela
12
pl.Konstyt.3 Maja Ocicka10
kierunek:
Sudół Pętla
8
08
9
28
10
11
58
12
13
38
14
15
38
16
17
08
18
38
L
19
20
28
21
48
A
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
A - Kurs do przystanku pl.Konstyt.3 Maja Ocicka10