Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
14
Ak Starostwo
kierunek:
Gamowska Szpital
7
20
8
40
9
50
10
11
35
12
55
13
14
25
15
35
A
A - Kurs do przystanku pl. Konstytucji 3 Maja / Ocicka