Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Kozienicka / Gryczana
kierunek:
Myśliszewice
5
08
A
44
A
6
04
20
A
35
50
A
7
17
47
A
8
04
24
A
9
15
59
A
10
40
11
25
A
12
09
53
A
13
23
43
14
02
A
24
44
A
15
04
24
A
43
16
04
A
24
48
A
17
32
18
16
56
A
19
41
A
20
22
21
43
22
23
00
A
A - Kurs do: Jedlnia-Letnisko / Dworzec PKP