Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Halinów
kierunek:
Kierzków
4
42
5
07
25
42
6
02
22
42
7
02
22
42
8
02
22
42
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
02
22
29
D
18
02
42
19
22
20
02
42
21
27
22
12
52
23
25
D
D - zjazd do zajezdni Ślepowron (stałą trasą do: Bulwarowa/Długa)