Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Zbrowskiego / Zientarskiego
kierunek:
Pruszaków
4
06
29
54
5
22
C
57
6
14
C
42
52
A
7
02
22
42
8
02
24
39
C
59
9
39
10
19
59
11
39
12
19
C
59
13
29
55
14
17
38
C
58
15
18
38
58
C
16
18
43
17
06
21
50
18
20
C
50
19
20
20
10
C
21
00
36
22
06
46
A
23
21
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I