Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Szydłowiecka / Starokrakowska
kierunek:
Pruszaków
5
23
6
03
31
C
7
33
8
13
53
9
33
10
13
53
11
33
12
13
C
53
13
33
14
13
53
15
33
16
13
C
53
17
33
18
13
53
19
33
20
13
53
21
08
B
53
22
33
A
23
18
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I