Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Słowackiego / Kwiatowa
kierunek:
Os. Zamłynie
4
28
5
03
39
6
03
27
42
7
02
22
41
8
01
24
44
9
04
24
44
10
04
24
44
11
04
24
42
12
04
24
44
13
04
24
44
14
04
24
44
15
06
26
52
16
12
32
52
B
17
20
50
18
20
50
19
10
50
20
20
21
00
40
22
43
23
15
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)