Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Mieszka I / Perzanowskiej
kierunek:
Wośniki / Szkoła
4
36
A
5
07
A
35
A
57
A
6
16
A
36
A
56
A
7
16
A
36
56
8
16
36
56
9
16
36
56
10
16
36
56
11
16
36
56
12
16
36
A
56
A
13
16
A
36
A
56
A
14
16
A
36
A
56
A
15
16
A
36
A
53
16
13
21
B
43
17
13
18
B
43
18
13
A
43
A
19
19
46
20
26
A
21
06
A
46
A
22
08
39
A - Kurs do: Wośniki / Sadownicza
B - zjazd do zajezdni Ślepowron (stałą trasą do: Mieszka I / Królowej Jadwigi)