Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Wacyn / Osiowa
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
32
5
05
A
35
A
6
10
A
35
A
7
05
A
40
8
17
27
B
57
9
37
10
17
57
11
37
12
17
A
57
A
13
40
A
14
13
A
40
A
15
11
A
35
A
16
08
38
17
07
35
18
05
52
19
24
20
19
57
B
21
10
46
B
22
28
B
A - Kurs do: Rajec Poduchowny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)