Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Osiowa / Krańcowa
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
33
5
06
A
36
A
6
11
A
36
A
7
06
A
41
8
18
28
B
58
9
38
10
18
58
11
38
12
18
A
58
A
13
41
A
14
14
A
41
A
15
12
A
36
A
16
09
39
17
08
36
18
06
53
19
25
20
20
58
B
21
11
47
B
22
29
B
A - Kurs do: Rajec Poduchowny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)