Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Zbrowskiego / Leśniczówka
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
54
5
27
A
57
A
6
35
A
7
00
A
30
A
8
05
44
9
24
10
04
44
11
24
12
04
44
A
13
24
A
14
08
A
43
A
15
10
A
41
A
16
05
A
38
17
06
32
18
00
30
19
17
49
20
44
21
32
A - Kurs do: Rajec Poduchowny