Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Okulickiego / Polna
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
38
5
11
A
41
A
6
17
A
42
A
7
12
A
47
8
24
34
B
9
04
44
10
24
11
04
44
12
24
A
13
04
A
47
A
14
21
A
48
A
15
19
A
43
A
16
16
46
17
14
42
18
12
59
19
31
20
26
21
03
B
16
52
B
22
34
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)
A - Kurs do: Rajec Poduchowny