Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Okulickiego / Rondo
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
39
5
12
A
42
A
6
18
A
43
A
7
13
A
48
8
25
35
B
9
05
45
10
25
11
05
45
12
25
A
13
05
A
48
A
14
22
A
49
A
15
20
A
44
A
16
17
47
17
15
43
18
13
19
00
32
20
27
21
04
B
17
53
B
22
35
B
A - Kurs do: Rajec Poduchowny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)