Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Zbrowskiego / Zientarskiego
kierunek:
Wacyn / Osiowa
6
19
7
23
8
13
9
13
10
14
11
14
12
14
13
20
14
19
15
13
16
13
17
13
18
13
19
23
20
13
21
13
49
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)