Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Struga / Szklana
kierunek:
Wacyn / Osiowa
6
23
7
27
8
17
9
17
10
18
11
18
12
18
13
24
14
23
15
17
16
17
17
17
18
17
19
27
20
17
21
17
53
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)