Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Zbrowskiego / Olsztyńska
kierunek:
Wacyn / Osiowa
6
25
7
29
8
19
9
19
10
20
11
20
12
20
13
26
14
25
15
19
16
19
17
19
18
19
19
29
20
19
21
19
55
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)