Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
1905 Roku / Kościuszki
kierunek:
Wacyn / Osiowa
6
34
7
38
8
30
9
30
10
30
11
30
12
30
13
36
14
36
15
30
16
30
17
30
18
30
19
40
20
30
21
28
22
04
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)