Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10
Kozienicka / Północna
kierunek:
Wacyn / Osiowa
5
14
39
6
10
48
7
11
40
8
05
9
10
11
12
13
40
14
10
39
15
07
36
16
05
37
52
D
D - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)