Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10
Kozienicka / Lesiowska
kierunek:
Wacyn / Osiowa
5
15
40
6
11
49
7
12
41
8
06
9
10
11
12
13
41
14
11
40
15
08
37
16
06
38
53
D
D - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)