Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Paderewskiego / Sempołowskiej
kierunek:
Idalin
5
19
59
6
39
7
19
59
8
39
9
19
59
10
39
11
19
59
12
39
13
19
59
14
39
15
19
59
16
39
17
19
59
18
39
19
19
59
20
39
21
19
54
D
D - zjazd do zajezdni Wincentów (stałą trasą do: Rapackiego/Sempołowskiej)