Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Sycyńska / Helleńska
kierunek:
Wincentów
4
15
5
00
A
33
49
A
6
13
33
52
7
13
28
52
B
58
8
30
35
B
9
10
50
10
30
11
10
50
12
26
51
13
11
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
16
36
58
17
18
B
28
37
B
58
18
28
58
19
01
B
58
20
03
B
21
06
22
11
58
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Wierzbicka/Szkoła NŻ)
A - Kurs przez: Wólka Klwatecka / Mroza