Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Mieszka I / Perzanowskiej
kierunek:
Wośniki / Szkoła
5
07
A
6
13
A
7
13
48
8
22
9
02
46
10
26
11
06
46
12
26
13
06
A
46
14
26
15
09
46
16
26
17
06
46
18
26
A
19
13
46
20
26
21
06
A
43
A
22
14
23
06
B
A - Kurs do: Wośniki / Sadownicza
B - zjazd do zajezdni Ślepowron (stałą trasą do: Mieszka I / Królowej Jadwigi)