Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
25 Czerwca / Waryńskiego
kierunek:
Pruszaków
3
57
4
20
45
5
13
C
48
6
03
C
31
41
A
51
7
11
31
51
8
13
28
C
48
9
28
10
08
48
11
28
12
08
C
48
13
18
44
14
04
25
C
45
15
05
25
45
C
16
05
30
55
17
11
40
18
10
C
40
19
10
20
00
C
50
21
27
57
22
37
A
23
12
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I