Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Szydłowiecka / Czajkowskiego
kierunek:
Pruszaków
4
57
C
5
32
37
B
47
C
6
12
32
52
7
12
32
52
8
06
C
26
41
B
9
06
46
10
26
11
06
46
C
12
26
56
13
22
42
14
02
C
22
42
15
02
22
C
42
16
07
32
52
17
22
27
B
52
C
18
22
52
19
42
C
20
32
21
12
42
22
22
A
57
A
23
07
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I