Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Pruszaków
6
47
C
7
49
8
32
9
12
52
10
32
11
12
52
12
32
C
13
12
52
14
32
15
12
52
16
32
C
17
12
52
18
32
19
12
52
20
32
21
11
22
09
49
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I