Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Gajl / Elektrociepłownia
kierunek:
Pruszaków
4
25
48
5
13
50
6
20
46
7
05
15
A
25
45
8
05
26
48
9
12
23
10
03
43
11
23
12
03
52
13
23
53
14
20
42
15
11
23
43
16
03
31
43
17
08
26
41
18
10
49
19
10
40
20
39
21
18
54
22
24
23
04
A
39
A
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy