Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Gajl / Elektrociepłownia
kierunek:
Pruszaków
6
04
53
7
30
8
23
9
03
43
10
23
11
04
44
12
24
13
13
44
14
24
15
02
42
16
22
17
11
42
18
22
19
02
42
20
22
21
02
36
22
34
23
14
A
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy