Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Główna / Krucza
kierunek:
Idalin
3
51
4
23
5
05
28
42
6
19
42
7
02
23
43
8
03
23
43
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
24
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
06
26
46
16
06
32
17
02
32
18
02
32
19
01
17
B
41
20
21
21
04
40
22
40
23
06
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)