Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Główna / Klonowica
kierunek:
Idalin
3
52
4
24
5
06
29
43
6
20
43
7
03
24
44
8
04
24
44
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
25
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
07
27
47
16
07
33
17
03
33
18
03
33
19
02
18
B
42
20
22
21
05
41
22
41
23
07
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)