Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Główna / Klonowica
kierunek:
Idalin
5
22
6
27
7
07
42
8
22
9
02
42
10
22
11
02
42
12
22
13
02
42
14
22
15
02
42
16
22
17
02
42
18
22
19
02
42
20
22
21
02
51
22
22
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)