Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Słowackiego / Idalińska
kierunek:
Os. Zamłynie
4
25
5
00
36
6
00
24
39
59
7
19
38
58
8
21
41
9
01
21
41
10
01
21
41
11
01
21
39
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
03
23
49
16
09
29
49
B
17
17
47
18
17
47
19
07
47
20
17
57
21
37
22
40
23
12
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)