Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Słowackiego / Kalińska
kierunek:
Os. Zamłynie
4
29
5
04
40
6
04
28
43
7
03
23
42
8
02
25
45
9
05
25
45
10
05
25
45
11
05
25
43
12
05
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
07
27
53
16
13
33
53
B
17
21
51
18
21
51
19
11
51
20
21
21
01
41
22
44
23
16
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)