Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
25 Czerwca / Waryńskiego
kierunek:
Os. Zamłynie
7
16
56
8
36
9
16
56
10
36
11
16
56
12
36
13
16
56
14
36
15
16
56
16
36
17
16
56
18
36
19
16
56
20
36
21
16
22
04
32
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)