Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Jana Pawła II / Sandomierska
kierunek:
Wólka Klwatecka
6
10
7
13
8
05
9
05
A
10
10
11
10
12
05
A
13
10
14
10
15
05
A
16
10
17
10
18
05
A
19
10
20
10
21
09
A - Kurs do: Wincentów