Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Witkacego / Studzienna
kierunek:
Wólka Klwatecka / Mroza
4
20
52
5
19
40
58
6
16
36
53
7
08
20
32
50
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
37
17
07
37
18
07
37
19
04
44
20
04
31
21
04
40
57
B
22
37
23
00
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Godowska / Godna (NŻ))