Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Witkacego / Studzienna
kierunek:
Wólka Klwatecka / Mroza
5
03
6
00
7
04
44
8
25
9
04
44
10
24
11
04
45
12
24
13
04
44
14
25
15
04
45
16
24
17
04
45
18
24
19
04
44
20
31
21
04
44
22
07
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Godowska / Godna (NŻ))