Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
24
Mieszka I / Piastowska
kierunek:
Małęczyn Nowy
6
52
H
7
16
51
8
03
B
9
10
11
12
13
14
40
15
20
H
50
G
16
17
18
50
H
19
22
G
H - Kurs do: Długojów Górny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Chrobrego/Mierzejewskiego)
G - Kurs do: Grzmucin